تبلیغات
دانلودِستان - كاركرد با هیروی xin
دانلودِستان

xin


Xin

xin

Agility
agiliti
22 + 1.8ین لول به طور راندوم 3تا یونیت یا هیرو های اطراف پاندا رو گیر میندازه و میگیرداین لول جوریه که کونگ فو کار میشه و میپره یونیت ها و هیرو های داخل رنج رو اتک میده و هر چه تعداد اون ها زیاد تر باشه بیشتر میپره و اتک میدهاین لول شیلد اسپل هست و به رنج 400 اطرافش رو دمج میده و از دمج اسپل ها جلوگیری می کند یا دمج ان ها را کم میکنداین لول 6 xin هست که 30 ثانیه 1 بار شارژ میشه که نهایت حد شارژ 3 تا هست  . xin با این لول 1 روحشو میفرسته که هروقت خواستید با سرعت  برابر به جایی که 6 رو فرستادید میره و دمج هم وارد میکنه که واسه فرار و گانک خیلی به درد میخورهاین همون لولی هست که شما رو به جایی که 6 فرستادید میپرهاگه شما به طور حرفه ای میخوایین با این هیرو یاد بگیرین به این مطالب دقت كنین.خودمم این هیرو  رو خیلی دوست دارم.


طرز گرفتن لول درست:
از لول 1 تا 4 باید لول 1 و 3 را بگیرید و لول 5 هم یك لول 2 و لول 6 هم 6 رو بگیرید.همین طور كه شما نیاز به لول 1 و 3 دارین بلكه از لول 2 موقعی استفاده بكنین كه هیروی مقابل داره فرار میكنه یا یه نفر روتوون لول زده (البته مثل لول 6 lich).اصلا نباید وسط جنك از لول 2 استفاده كنین.

طرز بازی كردن:
شما سعی كنین كه بیشتر با هیروی xin به لاین وسط برین(mid) با یك بَتِل و سعی كنین كه زیاد به لاین های دیگه نرین.شما در موقع درگیری باید یه 6 كنین روی هیرو و به محض این كه بهش رسیدین لول 3 رو بزنین و بعد لول 1 همچنین اگه شما فوول بودین یا درگیری بین همه بوود (یعنی تك به تك نبوود) وسط جنگ هم اگه نزدیكه هیرو هستین 6 رو بزنین.البته با بازی تك به تك یا جنگ هایی كه فقط شما با یه دشمن هستین هم كارایی داره.

آیتم های مناسب با این هیرو:

 
اول بازی یه  بگیرین و برین وسط و بعد   یه آیتم برای مچ شدن لول 3 شما با اوون آیتم فقط بستن این آیتم یعنی است.بعضی ها میگن كه این آیتم اصلا بدر دش نمیخوره بلكه این آیتم رو بعد از آیتم دومتوون ببندین.بعد از اوون آیتم  است. آیتم پنجم شما و آیتم آخرتوون است.بعضی ها با این آیتم گرفتن بسیار مخالف اند بلكه این تنها آیتمی است كه شما رو به بهترین بازیكن تبدیل میكنه.

هیروهایی كه به راحتی میتونین اونا رو بزنین:
سب.سشی.سشی.شسب.بل.شب

اگه این هیرو ها خیلی خیلی خیلی شاخ نشده باشن بسار هیروهای نرمی است كه میتونین با این هیرو اونا رو بزنین.

هیروهای ضد :

یسشب.سشی.بیل.لبی.بیل.
سیب.بلا.لبا.لبا.لا.

شما میتونین با دانلود این ریپلی كه برای پچِ‌ بی (patch =b ) كه میتونین به راحتی كار با اونو یاد میگیرین.البته توی این بازی فقط تا آیتم بَشر بسته شده چوون دیگه تیم مخالف جم شده بوود. البته این كار توهین به بازیكنان نیست.

دانلود ریپلی دوتا (xin) پج b.فقط 357.2 KB 
 
dl
تبلیغات

  فروشگاه ساز رایگان فایل

  فروشگاه ساز رایگان فایل
  حتما آیدی خودتون رو جهت ارتباط با شما واردکنید

فهرست وبلاگ

پیوندهای روزانه

آرشیو

نویسندگان

صفحات جانبی

نظرسنجی

  امتیاز شما به این وبلاگ چند است؟


آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

جستجو

آخرین پستها

برنامه های کاربردی